ThermalPark Nitrava plný bazénov s atrakcia - Kam v meste | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kam v meste v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

ThermalPark Nitrava plný bazénov s atrakciami a wellness službami priamo na termálnom prameni!

dátum pridania: 22.09.16-10:32

Sadnúť do auta, odísť od rutiny či neustálych stresov a o pár minút relaxovať pri vode obkolesený čistou prírodou - takto presne vyzerá oddych v zrekonštruovanom komplexe Thermalpark Nitrava v obci Poľný Kesov neďaleko Nitry.

Thermalpark Nitrava

Do spustenia plnej letnej sezóny ostáva už len krátky čas. Vynovený areál ThermalParku Nitrava svojim kúzlom očarí starších aj mladších návštevníkov. Prvé etapy rekonštrukcie bývalého ThermalKesova a výstavby nového areálu boli skončené a napreduje sa ďalej novou výstavbou.

Thermalpark Nitrava

Rekonštrukcia známych vnútorných, ale aj vonkajších priestorov hotela, je úspešne za nami. Hostí uvíta recepčná už v zmenenej vstupnej hale a inak vyzerá aj reštaurácia. Novinkou je aj presklená terasa nad bazénom, na ktorej si môžu zákazníci pochutnať na novinkách v jedálnom lístku aj počas kúpania. Väčšina bazénov je napúšťaná termálnou vodou, ktorá má blahodarné účinky na reumu a pohybové ústrojenstvo. Vynovenia sa dočkal aj vnútorný hypertermálny bazén. Návštevníci si určite prídu na svoje. Ich obľúbený bazén ich poteší sedacími lavicami a tryskami.

Thermalpark Nitrava

Skvelé novinky

Ešte pred otvorením letnej sezóny 2015 Vás privítame novým hotelovým wellness, kde si oddýchnu a zrelaxujú ubytovaní hostia, ako aj bežní návštevníci kúpaliska. Novovybudované priestory wellness budú zahŕňať 3 typy sáun, sprchy, ochladzovací bazén, jacuzzi, odpočivárne a sociálne zariadenia.

ThermalPark NitravaThermalPark Nitrava

V júli 2015 otvoríme novú trojpodlažnú bazénovú halu, ktorá bude pozostávať z dvoch vnútorných bazénov a jedného výplavového. Výplavový bazén bude spájať vnútorný priestor s vonkajším. Ďalej sa tu bude nachádzať zážitková plocha s vodnými tryskami a nové sociálne zariadenia.

ThermalPark NitravaThermalPark Nitrava

Ďalšou novinkou bude nová tobogánová aréna. Otvorená bude celoročne. Tešiť sa môžete na 7 tobogánov pre malých aj veľkých. Prekvapením je tobogán, ktorý bude mať v našom areáli slovenskú premiéru.

V ďalších etapách pribudnú exteriérové bazény, výstavba bazénovej haly so zážitkovými bazénmi a wellness.

Thermalpark NitravaThermalpark Nitrava

Ubytovanie na ideálnom mieste

Hostia sa môžu uvoľniť v jedinečnom komforte priamo v hoteli

Elegantné izby s výhľadom na okolitú prírodu vám ponúkajú atmosféru, vďaka ktorej si oddýchnete. Zaslúžený relax si môžete dopriať v 4, 3 či 2 lôžkových izbách. Po ňom sa nechajte zlákať lahodnými raňajkami či voľným vstupom do hotelového termálneho bazéna a počas letných dní vstupom do vonkajších bazénov.

ThermalPark Nitravaubytovanie nitrava nitra

hotel nitrava nitraubytovanie nitra

Reštaurácia aj lobby bar

Thermalpark Nitrava umožňuje svojim hosťom, dopriať si a užiť jedinečnú chuť jedál pri výhľade na okolitú prírodu prostredníctvom reštaurácie. Vychutnajte si šálok kávy či váš obľúbený drink namiešaný od profesionálov a prežite jedinečnú atmosféru v lobby bare so svojimi priateľmi. Jedálny lístok reštaurácie nájdete tu. Nápojový lístok lobby baru nájdete tu. Počas celého týždňa ponúkame zvýhodnené obedové menu za fantastickú cenu 4,50 €, ktorá zahŕňa polievku a hlavné jedlo. Aktuálnu ponuku obedového menu nájdete TU.

Thermalpark Nitrava

restauracia nitrarestauracia nitra

Objavte silu zázračnej termálnej vody

Thermalpark Nitrava má počas letných aj zimných dní pre svojich hostí k dispozícii vonkajší (relaxačný bazén pri Jazere) a vnútorný (hypertermálny) bazén. Viac informácií tu.

Thermalpark NitravaThermalpark Nitrava

bazeny nitrava nitrabazeny nitrava nitrabazeny nitrava nitra

Animačný program

Návštevníci úžasného komplexu Thermalpark Nitrava majú možnosť zažiť Aqua zumbu a Aquaaerobik a tiež rôzny a bohatý animačný program. Aktuálny program nájdete vždy TU.

 

Thermalpark Nitrava

AquaBike

Vychutnajte si čerstvú športovú novinku v podobe cvičenia na bicykloch vo vode. Má blahodarný vplyv na chrbticu, kĺby a krvný tlak.

Wellness

Ponorte sa do blahodarných účinkov termálnej vody, nechajte sa hýčkať profesionálmi komplexu Thermalpark Nitrava a doprajte si ktorúkoľvek z našich wellness služieb. Doprajte si kvalitnú masáž z rúk profesionálov. Naši maséri kombinujú prvky klasickej, reflexnej, thajskej aj športovej masáže.Viac informácií o službách nájdete tu.

Thermalpark NitravaThermalpark Nitrava

wellness nitrava nitrawellness Thermalpark NitravaThermalpark Nitrava

Rôzne spoločenské akcie

Prežite množstvo nezabudnuteľných zážitkov počas teambuildingov, kde máme pre vás pripravené firemné športové hry a gastronomické pôžitky. Spojte príjemné s užitočným a doprajte sebe a svojim hosťom relax po náročnej konferencii, porade, svadbe, či oslave. Viac informácií nájdete tu.

Thermalpark Nitrava

Pobytové balíčky a klubové karty

Užite si blahodárne pôsobiace účinky našej termálnej vody a relax za lákavé ceny a využite naše výhodné pobytové balíčky! Viac informácií nájdete tu.

Thermalpark Nitrava

Keďže si si našich hostí ceníme, preto Vám ponúkame aj klubové karty, s ktorými môžete ušetriť až 15%. Pripravili sme pre Vás tri druhy klubových kariet – bronzovú, striebornú a zlatú. Karty Vám vydajú naše šikovné recepčné a použiť ich môžete pri Vašej ďalšej návšteve.

Thermalpark Nitrava

 

Už žiadne starosti!

Thermalpark Nitrava

Poľný Kesov 252, 951 15 Poľný Kesov

Tel.: 037/77 87 144, 0917 350 615

E-mail: info@thermalkesov.sk, rezervacie@thermalkesov.sk
 

www.thermalnitrava.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok